DezinsekceDezinsekce je obor, který se zabývá metodami a prostředky hubení hmyzu a ostatních členovců. V komunální oblasti pak  jde zejména o druhy tzv. synatropní, žijící v blízkosti člověka, a mající význam hygienický, přenášející některé choroby, či škodící na uskladněných produktech, šatstvu a podobně.

Nejvíce našich dezinsekčních zásahů ke kterým je naše firma Deratizace Příbram volána jsou ve spojitosti s výskytem štěnic, Rusa domácího, švábů a jiného například bodavého hmyzu jako jsou vosy a sršni.

V případě výskytu jákehokoliv škůdce je nutné kontaktovat našeho odborného pracovníka ve službách oboru deratizace, dezinsekce a dezinfekce, který provede průzkum zamořeného objektu, určí škůdce a stanoví rozsah a postup dezinsekce.

Veškeré naše zásahy a postupy jsou prováděny dle předepsané metodiky, schválenými biocidními přípravky a v souladu s platnými zákony.

V případě výskytu jakého koliv množství škůdců se co možná nejrychleji obraťte na naše pracovníky firmy Deratizace Příbram, jelikož množení těchto živočichů je velmi rychlé. Používáním volně prodejných sprejů a postřiků docílíte jen oddálení a zbytečné prodražení profesionální dezinsekce.

Nejčastější důvody proč nevoláte profesionála:

Stydím se! Není důvod, jelikož takovou malou potvůrku jako je štěnice si můžete přivézt jako nechtěný suvenýr z dovolené i v 5* hotelu nebo z cesty vlakem, autobusem, aj. Tudíž to neznamená, že jste nepořádný/á.

Co si pomyslí sousedé? - Vůbec nic ve většině případů o přítomnosti pracovníka, který provádí dezinsekci ani neví, diskrétnost na prvním místě.

Vysoká cena.
- Mohlo by se zdát ale, není tomu tak. Nákupem neučinných prostředků v drogerii si cenu zbytečně navyšujete sami. Cena dezinsekce se stanovuje dle zamoření objektu a nutnosti opakování. Proto ta nutnost volat odborníka ihned po objevení škůdce.

Nebojte se zavolat, my na rozdíl od štěnic nekoušeme!
 


objednat dezinsekci

Škůdci

Sršni bodavý hmyz Sršeň obecná (Vespa crabro) je největším evropským zástupcem jedovatého sociálního blanokřídlého hmyzu z čeledi sršňovitých. Žije v mírných oblastech Evropy a Asie. Stavbou těla se podobá běžnějším vosám, je však větší a poněkud jinak zbarvená. Vosy bodavý hmyz Vosa obecná (Vespula vulgaris) je zástupce společenského blanokřídlého hmyzu z čeledi sršňovitých. Podobně jako včely jsou dělnice i královny vybaveny žihadlem napojeným na jedovou žlázu, na rozdíl od nich však své žihadlo mohou použít opakovaně. Švábi švábovitý hmyz Šváb obecný (Blatta orientalis) je živočich z čeledi švábovitých, který je řazen mezi škůdce. Na území České republiky se nejedná o domácí druh, byl sem zavlečen a v naší volné přírodě se v podstatě nevyskytuje. Původním místem výskytu byla pravděpodobně Rusi švábovitý hmyz Rus domácí (Blattella germanica) je u nás nejrozšířenější švábovitý hmyz, vyskytující se v bytech, potravinářských provozech, ale i v hotelích apod.... Mravenci mravencovití Mezi nejvýraznější mravenčí škůdce u nás patří Mravenec domácí (Lasius emarginatus), Mravenec obecný (Lasius niger) a také Mravenec faraón (Monomorium pharaonis) jehož původním domovem byla Afrika, ze které byl zavlečen do celého světa. Štěnice štěnicovití Štěnice domácí (Cimex lectularius) jinak také nazývána štěnice postelní, je druh hmyzu, jenž se živí převážně lidskou krví, ale mohou sát i krev domácích zvířat. Vyskytuje se po celém světě a představuje běžného lidského parazita, který je velmi odolný.

Lokality, kde působíme

ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2020 ....... 2023 © deratizacepribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz