Úklid po deratizaci, desinsekci, desinfekciÚklid po deratizaci, dezinfekci nebo dezinsekci je dalším velice důležitým krokem v likvidaci škůdců a infekčních činitelů.

Ne každý zákazník je schopen tuto činnost po dezinsekčním nebo deratizačním zákroku zvládnout sám.

Pro tento případ jsou zde připraveni pracovníci firmy Deratizace, dezinfekce, dezinsekce Příbram, kteří pro vás tento úklid po deratizaci, dezinfekci nebo dezinsekci zajistí.

Úklid po DDD zásahu a jeho průběh:

Přijedeme na místo a zákazník si určí rozsah úklidu.
Naši pracovníci jsou na úklidy po deratizacích a dezinsekcích zvyklí tudíž je nějaký ten mrtví brouček nepřekvapí.

Při úklidu po deratizaci nebo dezinsekci používáme klasickou úklidovou techniku, ale i parní čističe a jiné vychytávky.
K samozřejmosti patří pečlivost našich úklidových pracovníků a využívání kvalitních dezinfekčních a čistících prostředků.

Neváhejte kontaktovat naše pracovníky pro zajištění služeb v oblasti deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Veškeré tyto služby pro Vás náš tým firmy Deratizace, dezinfekce, dezinsekce Příbram zajistí od A až do Z.

 


objednat úklid po DDD

Škůdci

Krysy hlodavci Krysa obecná (Rattus rattus) je středně velký hlodavec z čeledi myšovitých, který je často zaměňovaný s potkanem. Oproti němu má delší ocas a uši, ale celkově je subtilnější. Je rozšířená prakticky ve všech teplejších oblastech světa; v Evropě je těžiště Potkani hlodavci Potkan nebo potkan obecný (Rattus norvegicus) je velký myšovitý hlodavec rodu Rattus často zaměňovaný s krysou obecnou (Rattus rattus). Jako synantropní druh žije převážně v blízkosti lidských sídel, kde často škodí požíráním potravin, napadáním domácích Hraboši hlodavci Hraboš polní (Microtus arvalis) je jeden z nejhojnějších hlodavců v České republice. Vyskytuje se v kontinentální Evropě kromě Skandinávie, v Rusku a na Blízkém Východě, je to typický obyvatel travnatých luk a polí. Je to původně nížinný druh, ale proniká Rejsci hlodavci Rejsek obecný či rejsek lesní nebo rejsek evropský (Sorex araneus) je drobný a nejhojnější zástupce čeledi rejskovitých (Soricidae), jeden z našich nejhojnějších savců. Do této skupiny spadá i Bělozubka tmavá (Crocidura russulla), která je nejrozšířenější Myši hlodavci Myš je české rodové jméno pro mnoho drobných hlodavců z čeledi myšovitých, ve vědecké nomenklatuře rozřazených do různých rodů. Nejznámějším je rod myš (Mus). Jeho nejvýznamnějším zástupcem je kosmopolitně rozšířená myš domácí (Mus musculus) – hospodářský Sršni bodavý hmyz Sršeň obecná (Vespa crabro) je největším evropským zástupcem jedovatého sociálního blanokřídlého hmyzu z čeledi sršňovitých. Žije v mírných oblastech Evropy a Asie. Stavbou těla se podobá běžnějším vosám, je však větší a poněkud jinak zbarvená. Vosy bodavý hmyz Vosa obecná (Vespula vulgaris) je zástupce společenského blanokřídlého hmyzu z čeledi sršňovitých. Podobně jako včely jsou dělnice i královny vybaveny žihadlem napojeným na jedovou žlázu, na rozdíl od nich však své žihadlo mohou použít opakovaně. Švábi švábovitý hmyz Šváb obecný (Blatta orientalis) je živočich z čeledi švábovitých, který je řazen mezi škůdce. Na území České republiky se nejedná o domácí druh, byl sem zavlečen a v naší volné přírodě se v podstatě nevyskytuje. Původním místem výskytu byla pravděpodobně Rusi švábovitý hmyz Rus domácí (Blattella germanica) je u nás nejrozšířenější švábovitý hmyz, vyskytující se v bytech, potravinářských provozech, ale i v hotelích apod.... Mravenci mravencovití Mezi nejvýraznější mravenčí škůdce u nás patří Mravenec domácí (Lasius emarginatus), Mravenec obecný (Lasius niger) a také Mravenec faraón (Monomorium pharaonis) jehož původním domovem byla Afrika, ze které byl zavlečen do celého světa. Štěnice štěnicovití Štěnice domácí (Cimex lectularius) jinak také nazývána štěnice postelní, je druh hmyzu, jenž se živí převážně lidskou krví, ale mohou sát i krev domácích zvířat. Vyskytuje se po celém světě a představuje běžného lidského parazita, který je velmi odolný.

Lokality, kde působíme

ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2020 ....... 2023 © deratizacepribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz